Новий сюрприз. Погода знову вразить українців. Сонечка не побачимо

У неділю, 16 лютого, на території України очікується сухий, але похмурий день. Сонце так і не усміхнеться українцям. Такий прогноз оприлюднила відомий синоптик Наталка Холоденко на своїй сторінці у facebook.

“В неділю сильного вітру в Україні не буде. Напрямок: північно-західний із переходом в неділю на південно-західний. Карта прогнозу сили вітру. Тому гуляти та щось робити можна буде спокійно. Опади також – нічого серйозного”, – прогнозує синоптик.

За словами сноптика, температура повітря суттєво не зміниться, у суботу +1+5, у неділю +3+8 градусів. На Півдні на кілька градусів тепліше.

У Києві буде із хмарками та часом невеликими опадами, у неділю – переважно сухо. Температура повітря 16-го лютого +6 градусів.

“Якщо ви вже збираєтеся подарувати сьогодні саме традиційну ознаку свята, листівку-валентинку, напишіть на ній від руки кілька слів.
Через багато років це стане страшенно приємною знахідкою. Бо хіба знайдеш кохання на бездушних моніторах та гаджетах серед безликих однакових смс-ок та інтернетних малюночків”, – додає синоптик.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *