Нове місто під ЗСУ! Слава воїнам: гідний захист нашої держави, так тримати!

2 березня — сьомий день російського вторгнення.Збройні Сили України продовжують захищати нашу державу. Сьогодні ЗСУ звільнили Макарів Київської області та закріпилися в місті.

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний повідомив, що селище міського типу Макарів Київської області контролюють українські військові.

“14 омбр імені князя Романа Великого і 95 одшбр звільнили Макарів Київської області та закріпилися там!” – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, Збройні Сили України на окремих напрямках починають перехоплювати ініціативу в російських загарбників.

Нагадаємо, 27 лютого з’явились повідомлення про появу російської техніки у смт Макарів на Київщині, в тому числі танків, і їх спробу потрапити через цей населений пункт до Києва. Військові казали про рух колони і що «для прикриття на бронетехніці ворог розмістив дітей та жінок».

Сьогодні Генштаб ЗСУ повідомляв, що на Поліссі російські військові продовжили просування в напрямку Макарів – Брусилів – Фастів та частиною сил – на Київ.

Згідно зі зведенням військового командування, російські військові «захоплюють об’єкти соціальної інфраструктури, одягають форму українських військових, поліцейських та представників ДСНС, диверсійні групи спецпризначенців використовують карети швидкої допомоги та поліцейські машини, викрадені з лікарень та станцій швидкої допомоги».

З 24 лютого Росія веде загарбницьку війну проти України. Війська РФ порушують закони і звичаї ведення війни: обстрілюють мирне населення, в тому числі із забороненої зброї, використовують цивільних як «живий щит» тощо. Україна направила позов проти Російської Федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі. Прокурор МКС Карім Хан ініціював початок повноцінного розслідування ситуації в Україні.

Зауважимо, майже всі країни згуртувалися єдиним фронтом проти Росії, Путіна і владу РФ засудили письменники, музиканти, режисери, актори, спортсмени, дизайнери одягу, IT-розробники, політики, науковці, виробники техніки, автомобілів, нафтотрейдери категорично відмовляються мати справу з РФ. Росіяни скаржаться на світовий булінг — за кордоном їх відмовляються обслуговувати в готелях і ресторанах тощо.

Водночас Україна перемагає на дипломатичному фронті — Європарламент офіційно рекомендував надати їй статус кандидата в члени ЄС.

Але на цьому тлі РФ не припиняє атаки.

За даними Міноборони, втрати російської армії наближаються до 6000 солдатів.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *