“Ніжно обійняла і …”: Дружина Олега Винника засвітилась у компанії іншого чоловіка. “Що за неподобство?”

Українська співачка Таюне засвітилася за келихом шампанського в компанії цікавого чоловіка. ПідписникиТаїсії Сватко припустили, що у відносинах Олега Винника і Таюне складний період.

Імовірна дружина Олега Винника Таюне помічена в компанії імпозантного чоловіка. На фото Таюне стоїть, обійнявшись, із супутником, а в руках пари келихи з шампанським. На своїй сторінці в “Інстаграм” Таюне написала на його адресу ніжні слова, тим самим змусила публіку заговорити про їх любовний роман.

“Борода, вуса і годинник, і машини … Хто ж не мріяв про такого ось чоловіка? З Ювілеєм, Митрич !!! Бажаю Евересту сили. Любові, здоров’я, бути щасливим! А за твій Ювілей шампанського налий!!!” – написала Таюне в мікроблозі.

Підписники Таїсії Сватко припустили, що у відносинах Олега Винника і Таюне складний період. Можливо, вони вирішили відпочити один від одного.

“А де ж Олег? Щось не зрозумів ….. ((((хм …. цікаво ….” – пише користувач Мережі. “Таюне, тримайте Олега, він чоловік Вашого життя, не проміняйте його на інших “, – додала інша.” Винник чи не ревнує Вас до інших? Таїсія, Ви така красуня. Якщо Ви захочете, всі чоловіки будуть у Ваших ніг , Що за неподобство, а як же чоловік?”, – коментує фото підписник.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *