Нічого не завадить! Зеленський зустрівся зі Штайнмайєром. Путін більше не перешкода

Президент Володимир Зеленський розраховує на швидку зустріч у рамках Нормандського формату, незважаючи на заяву Володимира Путіна

Про це інформує прес-служба Офісу президента України

Як відомо, в Японії Володимир Зеленський зустрівся з президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром і вони обговорили нинішню ситуацію на Донбасі, де тривають обстріли.

Український лідер подякував своєму колезі за докладені зусилля для політико-дипломатичного врегулювання війни на Донбасі, яку розв’язала Російська Федерація.

“Щиро вдячний вам за докладені зусилля для політико-дипломатичного врегулювання війни на Донбасі, постійна увага до питання відновлення територіальної цілісності України”, – підкреслив Володимир Зеленський.

Він також обговорив з Штайнмайером Нормандський формат, який всі сторони розцінюють як ключовий, здатний припинити військову агресію проти України. Володимир Зеленський висловив також надію, що зустріч лідерів нормандської четвірки повинна бути проведена найближчим часом.

“Україна виконала свою частину для відновлення роботи “нормандської четвірки”. Розраховуємо на проведення зустрічі лідерів “нормандської четвірки” найближчим часом, адже всі перепони усунені”, – заявив президент.

Володимир Зеленський також запросив президента ФРН Франка-Вальтера Штайнмаєра з офіційним візитом відвідати Україну.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *