Незвичний жест! Папа Римський закликав створити гуманітарні коридори. Відвідав посольство РФ- такого не очікував ніхто. Браво!

Папа Франциск у неділю закликав створити гуманітарні коридори, щоб допомогти біженцям з України, та сказав, що ті, хто веде війну, не повинні обманювати себе, думаючи, що Бог на їхньому боці.
Про це повідомляє агенція Reuters.

Під час промови Папи деякі віряни на площі Святого Петра тримали великі українські прапори. Франциск зазначив, що його «серце розбите», та запропонував провести день молитви та посту за мир у найближчу середу.

«Ті, хто веде війну, забувають про людяність. Це походить не від людей», — сказав він. – Вони не зважають на повсякденне життя людей, а ставлять власні інтереси насамперед та піддаються диявольській та збоченій логіці зброї, яка є найвіддаленішою від Божої волі».

Папа зауважив, що його зворушили зображення літніх людей, які шукають притулку, та матерів, які тікають разом зі своїми дітьми.

«Це брати та сестри, для яких ми повинні терміново відкрити гуманітарні коридори. Їх потрібно вітати», – сказав він.

«Нехай замовкне зброя. Бог з миротворцями, а не з тими, хто застосовує насильство… Справжніми жертвами є люди, які платять за дурість війни власною шкірою», – наголосив понтифік.

Крім того, Папа Римський Франциск пішов до російського посольства у п’ятницю, щоб “виразити свою стурбованість війною”, яку РФ веде проти України.

Про це повідомляє AP.

Агентство зазначає, що це надзвичайний жест з боку Папи.

Зазвичай Папи приймають послів і глав держав у Ватикані, і дипломатичний протокол передбачав би, щоб міністр закордонних справ Ватикану викликав до себе посла.

Для Франциска, глави держави Ватикану, покинути місто-державу та поїхати на невелику відстань до російського посольства при Святому Престолі стало виразом його гніву з приводу вторгнення Москви в Україну та його готовності особисто звернутись з проханням припинити це.

Представники Ватикану заявили, що не знають про подібну папську ініціативу в минулому.

Речник Ватикану Маттео Бруні підтвердив візит. “Пресслужба Святого Престолу підтверджує, що Папа відвідав посольство Росії при Святому Престолі на Via della Conciliazione, щоб чітко висловити свою стурбованість війною. Він був там трохи більше півгодини”.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *