“Невже розійшлися?”: Дарина Квіткова налякала шанувальників. Така чудова пара

Український шоумен Микита Добринін відзначає день народження.
Українські телезірки Даша Квіткова та Микита Добринін стали особливо популярні після виходу на телеекрани в цьому році шоу “Холостяк”. Телеведучий прийшов на проект з метою знайти свою любов і те ж саме зробила 20-річна стилістка по волоссю Даша. Їх цілі зійшлися і на тлі пристрастей з іншими дівчатами, Микита зробив вибір на користь Даші. З тих пір вони живуть разом, багато подорожують, з’являються на світських заходах і в цілому є зразковою парою для багатьох глядачів. Свої почуття вони нерідко висловлюють на фотографіях, які з’являються в соціальних мережах у обох.

Сьогодні, 30 грудня, Микита Добринін відзначає свій день народження. У цей день шоумену виповнюється 32 роки. На честь цієї події, Даша Квіткова вирішила оригінально привітати коханого в своєму Instagram. Дівчина опублікувала в своєму профілі спільне фото з коханим і залишила під ним дуже короткий підпис.
“З др”, – коротко написала дівчина.

Хтось із шанувальників зіркової пари вирішив, що між Дашею і Микитою відбувся якийсь конфлікт, який і змусив її так скромно висловитися про день народження коханого.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *