“Нехтує спілкуванням з простими людьми”: Вакарчук зганьбився перед українцями. “Мукає, трясе головою”

Поки лідер політичної партії “Голос” та музикант Святослав Вакарчук стояв у черзі в кафе на KyivFoodMarket, до нього із камерою підійшли впритул і застали зненацька.

Так, Захар Лаврентьєв оприлюднив відповідний допис на Facebook-сторінці.

“Відомий соросьонок Вакарчук (за сумісництвом депутат-непорозуміння) на KyivFoodMarket.”, – йдеться у повідомленні.

Автор відео зауважує, що небайдужий виборець просить його поспілкуватися про розпродаж землі міжнародним спекулянтам, про ситуацію в країні, чи він розуміє відповідальність за долю країни, а у відповідь – мовчання.

“Але ☝️😂😂 як і будь-який соросьонок без вставленої перфокарти з заготовленим текстом, ця біоістота не працює. Мукає, трясе головою і нехтує спілкуванням з простими людьми.”, – додає автор.

Нагадаємо раніше, народний депутат України, голова партії Голос Святослав Вакарчук задекларував 12,9 мільйонів гривень гонорару, який був виплачений йому після туру в складі групи Океан Ельзи в 2016-2017 роках. Про це музикант, політик написав на своїй сторінці в Facebook.

“Особиста новина, яка повинна стати публічною, враховуючи статус депутата. Нарешті отримав гонорар за” Світовий тур “, який Океан Ельзи зіграли в 2016-2017 роках. Компанія-організатор зарубіжної частини туру виплатила мені гонорар за всі 24 концерти, які провели тоді в різних містах світу “, – написав Вакарчук у соцмережі.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *