Не ведіться! Відомий соціолог спантеличив заявою про останній рейтинг Зеленського і партії. Тільки погляньте

Зниження рейтингів “Слуги народу” пов’язано з тим, що це провладна партія, і це закономірна тенденція. У “Голосу” падає підтримка, оскільки його виборці не бачать особливої активності. Це поганий сигнал для політичної сили.

Про це 24 каналу розповів заступник директора соціологічної служби Центру Разумкова Михайло Міщенко.

Від фракції “Слуга народу” чекають більшого, системних змін. В Україні залишається велика армія чиновників. А найнижчий рівень довіри українців саме до чиновників. У цьому питанні не можна обійтися без взаємодії з громадянським суспільством. А діяльність “Голосу” не помітна. Законодавча ініціатива Голосу щодо миру на Донбасі не сильно відрізняється від пропозицій “Слуги народу”,– зазначає Михайло Міщенко.

При цьому збільшення рейтингу до 5% партії “Сила і честь”, на думку соціолога, не можна вважати визначальним. З одного боку, вочевидь, електорат лідера цієї партії Ігоря Смешко повертається.

З іншого, до виборів далеко, тому це не надто обнадійливі показники. Адже перед парламентськими виборами 2019 року соцопитування показували 5%, але “Сила і честь” не подолала цей передвиборний бар’єр.

“У проросійської “Опозиційної платформи – За життя” немає збільшення рейтингу. Це все в межах статистичної похибки. До ОПЗЖ перейшла частина “Опоблоку”, який не пройшов до парламенту. Електорат у цих партій спільний. А рівень довіри до керівників ОПЗЖ низький. Медведчуку не довіряють 75%, Юрію Бойку – 70%”, – наголошує Міщенко.

Які дані останніх соціологічних опитувань.

Згідно дослідженню, проведеному Центром Разумкова з 13 до 17 лютого, якби найближчим часом відбувалися вибори до Верховної Ради , то були б такі результати:

“Слуга народу” – 36% серед тих, хто візьме участь у виборах і визначився;

“Опозиційна платформа – За життя – 15%;

“Європейська солідарність” – 13%;

ВО “Батьківщина” – 10%;

“Сила і честь” – 5%;

Радикальна партія Олега Ляшка – 3,5%;

“Голос” – 3,2%.

Що цікаво, у нещодавньому рейтингу від Центру Разумкова помітили неочікувану деталь. Про це пише телеграм канал “Клименко Тайм”.

“Переглянули вчорашні новини за результатами оприлюднення рейтингів Центром Разумкова. Найбільше потішила теза “Якби вибори президента в першому турі проходили зараз, то Зеленський за нинішньою соціології КМІС, отримав би всього 44,2%.”.

“Всього”, розумієте. Розрахунок на те, щоб на цих словах всі ми згадали 73% Зеленського у ДРУГОМУ турі минулих виборів. Однак вони чогось порівнювали цей показник з опитуванням, в якому мова йде про ПЕРШИЙ тур можливих виборів.

Тим часом в першому турі виборів 2019 року Зеленський отримав 30%. А ось зараз отримав би “всього” 44,2% по КМІСу. Центр Разумкова, до речі, дає теж не мало – 40%, – коментує дані телеграм канал.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *