“Не соромно душу продавати?” Нове рішення суду у справі дитини з Запоріжжя. “Їй не місце у СІЗО”

Няні, яку підозрюють у вбивстві однорічної дівчинки у нелегальному дитячому садочку у Запоріжжі, продовжили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Рішення ухвалив Апеляційний суд Запоріжжя. Захист Ірини Суханової просив відпустити її під домашній арешт, але суд відмовив. Обвинувачувана своєї провини не визнає та вважає, що їй не місце у СІЗО (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця).

“Вона згодна зі мною, що їй не місце у СІЗО. Тому що її багатороковий досвід каже, що вона зробила все можливе, аби реанімувати дитину. Ми вважаємо, що це був нещасний випадок”, – заявив адвокат підозрюваної Павло Буділка.

На його думку, підозрювану не можна тримати у СІЗО, принаймні до результатів медекспертизи.

Така позиція викликала хвилю невдоволення у залі засідань. Зокрема одна із присутніх жінок вигукнула: “А не соромно душу дияволу за гроші продавати?!”

Нагадаємо, у Запоріжжі у приватному дитячому садку, який працював нелегально, померла дівчинка. Дитина, якій було 1,2 року, захлинулася блювотною масою.

Вихователька з нелегального садка у Запоріжжі подзвонила батькам загиблої дівчинки і сказала, що їхня дитина не дихає. Швидку на місце події вона не викликала.

Пізніше жінка видалила відео з камер спостереження і намагалася приховати інші сліди НП.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *