“Не прощу!”: пост Рябошапки після розстрілу Майдану рве Мережу. Луценку таке й не снилося

22 лютого 2014 року Руслан Рябошапка запостив новину про розстріли силовиками активістів на Майдані і написав “Не прощу!”

Про це пише в своєму telegram-каналі блогер Роман Шрайк.

Він навів скріншот поста Руслана Рябошапки від 22 лютого 2014 року. У ньому нинішній генпрокурор запостив новину про розстріли силовиками активістів на Майдані. Першим коментарем Рябошапка написав “Не прощу!!!”

Нагадаємо, раніше Рябошапка заявив, що у Генпрокуратурі були зацікавлені в розслідуванні “злочинів Майдану” якомога довше, щоб зберегти свою кар’єру.

“Ми не збираємося ховати всі ці справи (“справи Майдану” – ред.)”, – говорить Рябошапка.

За словами Генпрокурора, до його приходу в ГПУ прокурори розслідували ці справи протягом п’яти років, але не дали “ніяких результатів”.

Він заявив, що безрезультатність тисяч відкритих справ відображає прокурорів, які або неефективні, або не мають уявлення про пріоритети, або і те, і інше.

“Вони були зацікавлені в розслідуванні цих випадків якомога довше, щоб зберегти свою кар’єру. Ми витратили 170 млн гривень тільки на зарплату прокурорам у цих справах. Вони думали, що їм потрібно ще 20-25 років, щоб розслідувати всі ці справи і отримати результат”, – сказав Рябошапка.

Він заявив, що особливо стурбований відсутністю результатів у розслідуванні вбивств більше 100 демонстрантів співробітниками спецслужб під час Революції Гідності.

“Вбивства – найважливіші справи… Мені шкода, що ми навіть не досягли середнього рівня тих, хто пов’язаний з цими вбивствами, тільки найнижчого. Багато підозрювані є представниками міліції та поліції, деякі люди пов’язані з Майданом, деякі підозрювані були заступниками міністрів або міністрами. Але ми до них не дісталися. Багато з них за кордоном”, – зазначив Генпрокурор.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *