Не пропустіть шансу: українцям знову роздадуть землю — безкоштовно

Українським Захисникам обіцяють безкоштовно виділити земельні ділянки
Законопроєкт №10027, який передбачає надання земельних ділянок Захисникам України та членам їх сімей, був внесений до Верховної Ради. Відповідний документ з’явився на сайті Парламенту.

Згідно з ним, такі ділянки будуть виділятися з об’єктів державної та комунальної власності. Перевага при цьому буде надаватися тим, хто з 2014 року став на захист України та брав участь у повномасштабній війні для оборони держави. Згідно з законопроєктом, передача цих земель буде проводитися безкоштовно.

Проте, важливо відзначити, що Держгеокадастр наголошує на тому, що протягом дії воєнного стану в Україні заборонено безоплатно передавати земельні ділянки з державної та комунальної власності у приватну власність, а також видавати дозволи на складання земельно-кадастрової документації для цієї безоплатної передачі.

Це випливає з пункту 5 параграфу 27 розділу Х Земельного кодексу України, який був внесений Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель”.

Проте, ця заборона не поширюється на безоплатну передачу земельних ділянок у приватну власність тим власникам, чиї об’єкти нерухомого майна (будівлі, споруди) розташовані на таких ділянках, а також на безоплатну передачу земельних ділянок громадянам України, які мали їх у користуванні до набрання чинності Земельним кодексом України.

Джерело.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *