“Не готові!”: У МОЗ зробили важливу заяву. Послаблення карантину не буде в 7 областях і столиці

Стало відомо, скільки регіонів України не готові до ослаблення карантину

Так, за станом на 9 червня, сім регіонів України та місто Київ не підходять за критеріями для ослаблення карантину. Про це відомо, завдяки даним Міністерства охорони здоров’я.

Зокрема, до ослаблення протиепідеміологічних заходів, крім уже зазначеного Києва, не готові: Волинська, Житомирська, Закарпатська, Львівська, Рівненська, Тернопільська та Чернівецька області.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, кількість хворих коронавірусом в зазначених областях занадто велика, тут спостерігається велика завантаженість ліжок в медустановах і низьке охоплення населення ПЛР-тестуванням.

Варто відзначити, що за станом на 9 червня, в Україні зареєстровано 27 856 лабораторно підтверджених випадків захворювання коронавірусом, 810 людей померли, 12 412 – одужали. За добу зафіксовано 394 нових випадків.

Нагадаємо, в Києві можуть рекомендувати обмежити вихід на вулицю для людей вікової групи старше 60 років. Це пов’язано з тим, що вони потрапляють в групу ризику зараження.

Примітно, що в столиці збільшилася кількість хворих, а минулого тижня був встановлений антирекорд – 588 випадків за добу.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *