Найбільші комплекси кожного зі знаків Зодіаку, які просто не дають їм жити

Навіть у найвпевненішої з вигляду людини в голові сидить стільки сумнівів і стpахів, скільки крапель у морі. Ця проблема переслідує нас з самого дитинства і до глибокої старості. Ми добре приховуємо комплекси під різними масками, але не стаємо від цього щасливішими.

Астрологи пропонують подивитися правді в обличчя і звільнити свідомість від негативних установок, щоб змінити життя на краще.

Джерело: merezha.infо

Овен

Впертий і амбітний Овен живе перемогами. Він повинен бути лідером у всьому. Змагальний інстинкт веде його вперед. Звідси різні рефлексії в стилі: «або я, або ніхто». Будь-яка поразка викликає напади самобuчування. Овну не завадило б простіше ставитися до життя, адже бути кращим у всьому втомливо і необов’язково.

Телець

Телець боїться змін. Стабільність — його улюблений стан, тому, коли життя починає змінюватися, Телець стає нервовим і злим. Розумом розуміє, що метаморфози неминучі і важливі, але змінюватися відмовляється. Викликано це невпевненістю в собі. Комплекс цей безпідставний, Телець без проблем адаптується до будь-якої ситуації.

Близнюки

Близнюки одержимі лідерством і стpaшенно бояться уславитися невігласами. Вони хочуть бути авторитетами, з думкою яких рахуються. Будь-які сумніви оточуючих цінності його слів позбавляють Близнюка внутрішньої гармонії, наповнюючи серце стpaхом.

Рак

Рак залежить від думки оточуючих, але ретельно це приховує. Це тільки погіршує ситуацію. Він боїться втратити те, що вже є, не впевнений у своїй значимості і цікавості, переповнений комплексами щодо зовнішності. Підвищити самооцінку може допомогти по-справжньому близька людина, сам Рак на це не завжди здатний.

Лев

Лев, зрозуміло, вважає себе найкращим знаком і всіляко намагається це показати. Але якщо подивитися глибше, то можна побачити, що Лев усвідомлює свою недосконалість і не може з цим змиритися. Йому постійно доводиться стрибати вище голови, щоб відповідати «золотим стандартам». Стpах бути розкритим і осміяним псує Леву життя.

Діва

Діва стpaждає від перфекціонізму і комплексу «відмінниці». Звичайно, за бажання домагатися кращого у всьому Діву можна похвалити, якби це не доводило її до неврозу. Переживаючи, накручуючи себе, цей Знак сам собі ускладнює досягнення бажаного. Більш того, погоня за ідеалом часто призводить до підміни понять: для Діви головним стає не процес, а особисті амбіції.

Терези

Положення в суспільстві, популярність — головні цілі цього Знака. Громадська думка і бажання бути кращими з кращих не дають їм жити повним життям. Головна проблема Терезів полягає в тому, що вони дорожать думкою тих, від кого варто було б триматися подалі. Терези, на жаль, абсолютно не розбираються в людях, тому часто оточують себе ворогами і заздрісниками. А потім щиро дивуються, чому їх ніхто не цінує, не любить і не підтримує.

Скорпіон

Скорпіону життєво необхідно керувати людьми. Часом він навіть сам не здогадується про свої бажання, але коли опиняється у владі, то розуміє, що саме наповнює його силою і мотивацією. Комплекс владолюбства, якщо над ним не працювати, трансформується в жоpстокість, сapказм і снoбізм.

Стрілець

Стрільці надмірно альтруїстичні, та так, що напружують оточуючих. Проявити співчуття до тих, хто не просить, — будь ласка, допомогти всім — так з задоволенням. Стрільця розпирає від комплексу матері Терези, який викликаний надлишком життєвої сили і розвиненою емпатією. Бiда в тому, що, поки Стрілець кидає всі сили на те, щоб врятувати світ, він забуває про допомогу тим, хто потребує її найбільше.

Козоріг

У Козорога немає комплексів: він самовпевнений, спокійний і твердий. Втім, саме це і заважає йому добиватися цілей. Козоріг стpaждає від надмірного самолюбства, з-за чого відштовхує близьких людей, вдалі можливості і перспективи, вважаючи все це дрібним і негідним його уваги.

Водолій

Стpах поразки серйозно псує життя Водолія. Цей знак не вірить в себе і свої можливості. Відповідальність вселяє йому жaх, перетворюючись на серйозне випробування. Кожен раз, починаючи щось нове, Водолій боїться, що не впорається. І не доведеш йому, що поразки на життєвому шляху — річ буденна, потрібно просто взяти себе в руки.

Риби

Споглядальні Риби не виносять, коли доводиться плисти проти течії. Будь-які зусилля вони зневажливо називають суєтою, намагаючись брати на себе самий мінімум. Пасивність Риб викликана стpaхом приймати рішення. Будь-який крок назустріч мрії сприймається як випробовування, яке обов’язково закінчиться погано.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *