Надзвичайний показник! Мільярди на ЗСУ: українці єднаються. Чинимо опір окупантам – разом!

Лише за два дні загальні пожертви на потреби Збройних сил України у криптовалюті склали 12,7 мільйонів доларів. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Найбільше перераховують у Ethereum ($5.5 млн), Bitcoin ($4.4 млн), Tether ($2.1 млн)», – заявив він та нагадав про електронні рахунки, на які можна здійснити пожертви для ЗСУ у криптовалюті.

Раніше повідомлялося, що українські громадяни менш ніж за добу переказали 200 мільйонів гривень на потреби армії за програмою надання їм коштів за вакцинацію від COVID-19.

Міністерство цифрової трансформації 25 лютого запровадило функцію, відповідно до якої отримані від держави кошти можна переказати на потреби ЗСУ.

Крім того, один з найбільших благодійних фондів з підтримки армії «Повернись живим» упродовж останньої доби отримав рекордну фінансову підтримку від підприємців та пересічних громадян. Лише на платформі Patreon фонд уже назбирав 100 тис. доларів, і гроші продовжують надходити. Найбільший одноразовий платіж, який вдалося отримати на допомогу армії – це 5 млн грн від українського айтівця.

22 лютого благодійний фонд «Повернись живим» зібрав майже 100 тис. доларів на Patreon і опинився у десятці лідерів на цій платформі. Як повідомили у виданні Nachasi, станом на обід 22 лютого ініціатива має понад 4300 підписників на Patreon. Співробітник фонду «Повернись живим» Олег Карпенко, підтвердив що активність підписників на Patreon зросла нещодавно. З цим, каже Олег Карпенко, допомогла співпраця з ІТ-компаніями.

«Дійсно, активність почалася після запуску спільного проекту з DOU, які розмістили в себе флешмоб на підтримку нас у Patreon, і з того часу наш патреон виріс майже в 5 разів», – розповів Олег Карпенко.

За словами співробітника БФ «Повернись живим», кількість пожертв на армію суттєво зросла після визнання Росією «ЛНР» та «ДНР». Найбільший внесок наразі зробив засновник ІТ-платформи DOU Максим Іщенко – він одним платежем пожертвував військовим 5 млн грн.

«Надходження зросли кардинально. Зараз серед бізнесу поширюється неформальний флешмоб, з допомогою якого бізнес реагує на заяви Росії про визнання «ЛНР» і «ДНР». Всі розуміють, що потрібно зміцнювати армію», – каже Олег Карпенко.

Наразі загальну суму, яку вдалося зібрати за останню добу, в благодійному фонді ще не підрахували. Втім уже зрозуміло, що за одну добу вдалося залучити більше грошей, ніж зазвичай збирають за місяць. Так, за весь січень фонд «Повернись живим» зібрав понад більше 6 млн грн, а за останню добу на рахунок фонду надійшло 5 млн грн лише від однієї людини, а пожертв, хоч і в менших сумах, було сотні.

Нагадуємо, ви теж можете допомагати нашим ЗСУ, які захищають нас і боряться за вільну незалежну Україну
Реквізити офіційного спеціального рахунку: UA843000010000000047330992708
Рахунок – мультивалютний, він створений та відкритий як для переказу коштів від міжнародних партнерів та донорів – у іноземній валюті (долари США, євро, британські фунти), так і від українського бізнесу та громадян – у національній валюті.
Підтримуємо Українську Армію!
РЕКВІЗИТИ
Для зарахування коштів у національній валюті:
Банк: Національний банк України
МФО 300001
Рахунок № UA843000010000000047330992708
код ЄДРПОУ 00032106
Отримувач: Національний банк України

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *