Надпотужний захист! Секретар РНБО виступив із жорсткою заявою. Зробити це негайно!

Україні потрібно забезпечити таку систему кіберзахисту, “щоб жоден агресор не мав можливості напасти на нашу країну”.

Про це сказав секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов, виступаючи на Другому міжнародному форумі “Кібербезпека. Захисти свій бізнес” у Києві.

Данилов наголосив, що фахівці державного й приватного секторів мають спільно розробити потужну систему кіберзахисту України.

“Сьогодні кібербезпека є питанням номер один для кожної сучасної країни, – заявив він. – Наше завдання – в жодному разі не програти питання кібербезпеки України”.

За словами секретаря РНБО України, потрібно забезпечити таку систему кіберзахисту, “щоб жоден агресор не мав можливості напасти на нашу країну”.

Данілов зазначив, що військовослужбовці, які боронять нашу країну на передовій, і фахівці із захисту цифрового й інформаційного простору “виконують одне і те саме завдання”.

У коментарі журналістам секретар РНБО України повідомив, що ближчим часом планується розробити зміни до Стратегії кіберзахисту України, і у цій роботі Раді національної безпеки і оборони України допомагають фахівці як з профільних державних структур, так і представники приватного сектору.

“Час вносить певні корективи, маємо реагувати на виклики. І у разі необхідності Стратегія буде корегуватися залежно від завдань з кіберзахисту”, – сказав він.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *