“На восьмому місяці вагітності”: Ксенія Мішина приголомшила шанувальників зізнанням. “Моральні знущання”

Українська актриса Ксенія Мішина, яка є першою головною героїнею нового реаліті-шоу «Холостячка», розповіла про вимоги до чоловіків.

«Хотіла б зустріти доброго, спокійного, відповідального чоловіка, який володіє силою, всіляко розвивається, і буде поважати мене і мою роботу. Перший, на кого я зверну увагу – це чоловік з гарною посмішкою. І, звичайно, мені дуже важливо почуття гумору», – зазначила вона.

Крім того, Мішина згадала свою історію кохання, в результаті якої у неї народився син Платон. Зараз хлопчику вісім років.

«Я була на 8 місяці вагітності, коли з його боку почалися моральні знущання та виховні процеси по відношенню до мене. Я вирішила поїхати до батьків і все поступово зійшло нанівець. Людина перестав дзвонити і цікавитися. Знаєте, моєму синові зараз 8 років і за цей час він жодного разу не запитав, хто мій тато і де він. Я навіть не знаю чому», – підкреслила вона.

До цього ми розповідали, що українську актрису Ксенію Мішину обрали головною героїнею нового реаліті-шоу “Холостячка”, тепер її особисте життя під особливим “прицілом”.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *