Міхо це зробив – посадити їх! Його”взяли” – термінова заява. Все відбулось після зустрічі

Колишньому першому заступнику секретаря РНБО Олегу Гладковському змінили суму інкримінованої шкоди державі на майже 7 мільйонів гривень. Це означає, що у ході слідства встановили, що можливі збитки державі, завдані його діяльністю, можуть бути більшими, ніж вважали спочатку.

Виробником та постачальником цих транспортних засобів є компанія, яка за версією слідства, прямо чи опосередковано належить експершому заступнику секретаря РНБО та його близьким особам.

Першочергово слідство вважало, що сума завданої шкоди становить 10 мільйонів 620 тисяч гривень. Тепер Гладковському інкримінують розтрату коштів на 17 мільйонів 440 тисяч гривень.

Для проведення аудиту та оцінки завданої шкоди детективи НАБУ звернулися до Держаудитслужби. Її працівники й проводили перевірку цих закупівель.

За результатами перевірки Олегу Гладковському вручили нову підозру з оновленою сумою завданої державі шкоди.

Зазначимо, Олег Гладковський, більш відомий як Свинарчук, колись був заступником секретаря РНБО Олександра Турчинова. Він входить (чи то входив) до близького оточення п’ятого президента Петра Порошенка.

Саме Гладковського підозрюють в організації скандальних схем з розкрадання в Укроборонпромі. На думку багатьох політичних експертів, саме цей скандал коштував Порошенку другого президентського терміну.

Окрім того, активізація вчорашніх обшуків в Одесі та оновлення підозр корупціонерам пов’язують із приходом до влади Саакашвілі. Зокрема, тільки вчора Саакашвілі збирав членів УКРоборонпрому на нараду, а вже сьогодні Свинарчуку оголосили нову підозру.

І якщо в офіційних повідомленнях йдеться про обговорення реформ, то неофіційно – обговорювались реальні збитки та хто за цим стоїть.

Варто зазначити, що ще декілька років тому, Саакашвілі заявляв, що готовий “посадити всіх топ-менеджерів, в т.ч. Коломойського “і назвав чинного мера Одеси Геннадія Труханова” головним корупціонерів Одеси “

“… (Головний корупціонер Одеси – Геннадій) Труханов і його банда – Олександр Ангерт і Олександр Жуков, однозначно, це банда ще з 90-х років, вбивці і насильники, які були засуджені за свої злочини. Вони контролюють всі потоки в Одесі, в тому числі “Євротермінал”. Вони пов’язані з Третьяковим – російським олігархом, вони фінансують “ДНР / ЛНР” через “Євротермінал”, і це не мої слова – це лист СБУ, які я, як губернатор, отримав ще лютому 2016 року- заявив він.

Саакашвілі додав, що готовий “посадити всіх топ-менеджерів, а не тільки Коломойського”.

Також тоді він звинуватив “куратора військового сектора” Олега Гладковського в тому, що через нього в Україні “немає жодної нової ефективної моделі зброї”.

“Кум українського президента Гладковський, які курирує повністю військовий сектор і ” вбив ” його, тому що директор автобусного заводу” Богдан ” не має ніякого відношення до зброї”, – заявив екс-губернатор.

Вочевидь, з часом у нього та його команди з’явиться і така можливість.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *