Оленою Зеленською було прийнято важливе рішення, що стосується одного з основних напрямів розвитку й здоров’я дітей.

Про це пише Рoliteka з посиланням на Instagram першої Леді України. Олена Зеленська виступила на Конгресі педіатрів України:

«Дякую організаторам XIV Конгресу педіатрів України за запрошення! Зараз один з найважливіших напрямів у здоров’ї – профілактика хвороб: це здоровий спосіб життя, фізична активність та правильне харчування. І саме на цих питаннях я хочу зосередити свою діяльність як дружина Президента».

Перша Леді прийняла важливе рішення у майбутньому змінити систему харчування у школах, з метою її удосконалення та розвитку:

«Я вже ініціювала проведення першого стратегічного круглого столу стосовно покращення харчування у школах. На ньому були присутні представники органів державної влади, експерти та активісти, і зараз в нас вже готовий попередній план дій. Я бачу, що кожен з учасників цього проекту дуже переймається за його майбутнє», – написала пані Зеленська.

Дружина президента повідомила, що, згідно з аналітичними даними. Наразі майже половині учнів у школах не подобається їжа у вітчизняних їдальнях:

«Вони скаржаться на якість продуктів, нестачу овочів та фруктів тощо. Я певна, що разом із великою командою однодумців ми зможемо змінити цю ситуацію на краще».

Перша Леді також поцікавилася думкою українців у мережі:

«Розкажіть, що ви чи ваші діти хотіли б змінити у шкільних їдальнях та буфетах?», – додала вона.

Ідея здорового харчування для дітей серед батьків та пацієнтів має бути популяризована, вважає дружина президента. Також відомо, що Конгрес вже дав свої перші, нехай, і так би мовити, теоретичні, плоди: Юрій Антипкін, директор Інституту педіатрії, акушерства та гінекології, закликав розробити разом із дружиною Президента програму профілактичної підтримки дітей та реалізувати цей найближчим часом.

Джерело: korupciya.com