“Ми в шоковому стані”: Дружина екс-міністра МЗС прокоментувала вбивство у своєму домі. “Пішла відпочивати і…”

Колишнього міністра закордонних справ Леоніда Кожару та його дружину Марину правоохоронці допитували лише один раз – в день, коли в їхньому будинку виявили тіло бізнесмена Сергія Старицького.

За словами жінки, відтоді вони не спілкувалися з правоохоронцями, хоча їхній будинок взяли під варту.

“До нас ніхто не ходить, тільки адвокат. Ні поліція, ніхто. Коли все це сталося, поліція була – і все. Після того з ними не розмовляли. Ми перебуваємо вдома, в такому шоковому стані нині”, – розповіла Марина, передає ТСН.

За словами жінки, коментувати подію подружжя не готове до оприлюднення офіційних причин смерті Старицького.

“Коли відбудуться всі судові експертизи – тоді коментарі. Зараз ані я, ані Леонід Олександрович – не кращий час говорити. Ми в дуже розгубленому стані”, – каже дружина Кожари.

Водночас Марина спростовує повідомлення з посиланням на їхніх сусідів, що нібито ті часто чули сварки.

“Ми живемо душа в душу. В нас є охоронець – він може все розповісти. Це більше, ніж смішно. Леонід Олександрович такий спокійний чоловік, це я більш емоційна. Емоції – так, але сварки – боже збав”, – запевняє Марина.

Всі сліди трагедії, за словами жінки, вже вичищені з їхнього будинку. Правоохоронці зібрали необхідні докази і дозволили користуватися кухнею, де все і сталося. Жодних версій події Марина не називає.

Сергій Старицького знайшли із вогнепальним пораненням голови у будинку колишнього міністра закордонних справ Леоніда Кожари ввечері 21 лютого. Відомо, що обоє чоловіків були в стані сильного алкогольного сп’яніння. Марина Кожара повідомила, що компанія випивала з 15:00. Після цього жінка пішла в іншу кімнату відпочивати, а коли почула постріл, повернулася і побачила Старицького з вогнепальним пораненням у голову і пістолетом у руці.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *