“Ми побували у пеклі!”: Олена Вінницька розповіла про низку смертей у родині. Втрата за втратою

45-річна Альона Вінницька, яка з 2000 по 2003 рік була солісткою “Віа ГРИ”, дала інтерв’ю журналістам програми “Зірковий шлях”. Співачка прийшла в студію передачі, яку вела з 2015 року. Вона розповіла про трагедії в їхній родині і планах стати мамою.

Про розрив з чоловіком

За словами Вінницької, в 2014 році у неї виник важкий психологічний стан: вона не знала, чим займатися, до чого прагнути, куди їхати на гастролі. Це вплинуло і на особисте життя. Знаменитість на два з половиною роки розлучилася з чоловіком.

– Дуже легко розходитися, коли хтось неправий, наприклад, коли в родині зрада, чоловік знає, що дружина зрадила. Тоді ці відносини просто закінчити, а коли у тебе нема за що зачепитися, але просто не йде … Щось закінчилося, а ти не можеш пояснити, що закінчилося. Природно, у нас багато спільного, включаючи і матеріальну частину. І взагалі ми дуже любимо один одного, – поділилася Олена.

Заради відновлення відносин Вінницькій довелося звернутися до психолога.

– Це не були просто розмови. Я отримала відповіді, це були жорсткі відповіді. Навіть жорстокі відповіді. Я кажу, а у мене зараз мурашки по тілу. Це було настільки боляче! Всі ж хочуть, щоб психолог заспокоював, щоб ти прийшов до психолога, а він говорив: “Все буде добре! Не хвилюйтеся”. Та не буде добре! Тому що будь-яка трансформація йде через біль, – розговорилася Вінницька.

На пошуки себе пішло три роки, лише недавно зірка дала відносинам шанс. Олена спростувала чутки, але вони з чоловіком живуть окремо. Розрив був короткочасним.

– Ні, ми живемо разом. Ми не жили разом. У нас дуже дивна зараз ситуація. Півроку тому почалася низка смертей. Померла моя тітка. Тут же померла моя двоюрідна сестра. Помер мамин чоловік, померла свекруха. Після цих смертей ще мама захворіла. Ми побували в пеклі, можна сказати. Я стала частіше забирати її додому, тому буває так, що чоловік може залишитися в Києві ночувати. У цьому сенсі ми не живемо разом. Самі розумієте, такі моменти, щоб просто не сидіти один в одного на голові.

Вінницька відмовилася коментувати, чому у них немає дітей, але зазначила, що вищі сили, на її думку, допоможуть зачати.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *