“Мені соромно!” У “Слузі народі” різко оцінили скандальне листування нардепа. “Прийшло до логічного кінця”

Народна депутатка партії “Слуга народу” Людмила Буймістер розкритикувала скандальне листування однопартійців Андрія Жупанина і Андрія Геруса щодо тиску на інвесторів у “зелену” енергетику, які намагаються знайти компроміс з державою.

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook, реагуючи на опубліковане у ЗМІ листування депутатів з лайливим лексиконом щодо інвесторів.

“Український політичний лексикон поповнився новою крилатою фразою – “п…чити інвесторів”. Хіба такі асоціації щодо України хоче мати президент, коли закликатиме іноземних партнерів вкладати кошти в країну? Це скандальне листування точно не може відображати позицію фракції “Слуга народу” та всієї держави”, – написала нардепка.

“Мені соромно. Соромно за своїх однопартійців – Андрія Жупанина і Андрія Геруса. Та ще більше соромно перед інвесторами, які попри різні політичні негаразди, вкладають гроші у економіку нашої держави. Зокрема тих, що розвивають зелену енергетику”, – додала Буймістер.

За її словами, майже 9 місяців інвесторів водили по колу, вони оббивали пороги владних кабінетів, писали десятки листів, домовлялися зі своїми кредиторами та намагалися знайти компроміс з державою.

“Останнім часом начебто все йшло до логічного кінця – взаємовигідної домовленості… Та ми побачили істинне ставлення до іноземних партнерів”, – наголосила депутатка.

Також вона зазначила, що Україна має всі шанси не просто втратити довіру інвесторів, а й надовго заробити собі імідж ненадійного партнера.

Нагадаємо, 3 червня ЗМІ опублікували скандальне листування депутатів фракції “Слуга народу” Андрія Жупанина та Андрія Геруса, які з використанням ненормативної лексики обговорювали тиск на зелених інвесторів.

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що уряд знайшов компроміс з інвесторами в “зелену” енергетику і Меморандум майже готовий до підписання. Іноземні інвестори з більш ніж 10 країн написали колективне звернення до голови уряду про те, що вони згодні на зниження зелених тарифів для якнайшвидшого підписання меморандуму з Кабміном. Також інвестори готуються й до звернення в арбітраж у разі провалу переговорів з Україною.

В кінці травня галузеві асоціації надіслали листа президенту України Володимиру Зеленському з запрошенням його до особистої участі в переговорах та вирішення подальшої долі “зеленої” енергетики в Україні. Також спір інвесторів та держави вийшов на рівень МВФ

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *