Медсестра з Києва: Нас залишили сам на сам. З нас зробили cмeртників-кaмікадзе.. Вам не соромно, що лiкар-iнфекціоніст просить в людей про допомогу?!

Медсестра з Києва Ніна Козловська на своїй сторінці у фейсбук звернулася до влади у зв’язку з загрозую епідемії коронавірусу в Україні:

“Володимир Зеленський, Кабмін, Денис Шмигаль, Ілля Ємець, Міністерство охорони здоров’я України, яке уже теж заблокувало мене. Скажіть,чому не виконуються ваші обіцянки і накази? Ми нічим не забезпечені. Нас залишили сам на сам. З нас зробили смертників-камікадзе. Вам не соромно,  що лікар-інфекціоніст просить в людей про допомогу?! В відділення звозять людей з підозрою на коронавірус, а погляньте на костюм лікаря!!! Про підвищення зарплат не йдеться, не захищені, нас нехватка, перепрацювання не оплачується.

«Денег нет,но вы держитесь!» Я сама сьогодні працюю за трьох: старшу, постову і маніпуляційну. Залишились дійсно патріоти своєї професії-смертники! У вас совість є ?!! Запам’ятайте,ви теж не вічні!!! І соромно блокувати людей!!!

Обращаюсь к жителям Киевской области: помогите, пожалуйста, инфекционному отделению ЦРБ Киево-Святошинской райрады с противочумными костюмами.”

” alt=”” aria-hidden=”true” />

” alt=”” aria-hidden=”true” />

Джерело: prefiks.co.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *