Майже триста нардепів “за”. Рада звільнила Пристайка з поста віце-прем’єра. Готують нову посаду

Верховна рада звільнила Вадима Пристайка з посади віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Таке рішення підтримали 296 нардепів.

Зокрема, нардепи схвалили проект постанови №3583 “Про звільнення Пристайко В.В. з посади віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції”.

Відзначимо, Пристайка з липня 2017 року указом п’ятого президента Петра Порошенка призначили главою місії України при НАТО.

Потім 22 травня минулого року він був призначений заступником глави Адміністрації президента, а 29 серпня за пропозицією президента Володимира Зеленського Рада призначила його міністром закордонних справ.

При цьому 4 березня нардепи проголосували за відставку Олексія Гончарука з посади прем’єр-міністра, що призвело до відставки всього уряду. У той же день ВР затвердила новий склад Кабміну, де Пристайко був призначений віце-прем’єром з питань євроінтеграції України.

Як повідомлялося, 1 червня фракція “Слуги народу” підтримала призначення Ольги Стефанішиної віцепрем’єром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

За даними джерел УП, Вадим Пристайко може стати послом України у Британії. Він може замінити Наталію Галібаренко, яка була призначена на цю посаду у серпні 2015 року.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *