Має невеличку армію! Аваков може “начудити” страшне: видавити його зараз неможливо: гучна заява

Нещодавно у мережі спливла неочікувана інформація про главу МВС Арсена Авакова. В програмі “Політ.бюро” свої думки стосовно одіозного міністра розповіли журналіст та блогер Денис Казанський, журналіст-розслідувач Данило Мокрик, журналіст Сергій Бережний.

Голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін: Мені здається, що очільник МВС дуже старається для того, щоб “допомогти” не стільки Зеленському, як його партії, втрачати підтримку людей.

– Порошенко не міг позбутися Авакова через те, що “Народний фронт” був невід’ємною частиною парламентської більшості. Для Зеленського немає жодних проблем. Тільки під його слово та особисту відповідальність, так він принаймні заявляв, Авакова було залишено як тимчасового міністра МВС. Мені здається, що успіхи Нацполіції і Авакова в тій самій справі Шеремета очевидні вже всій країні.

– Оскільки Аваков не є політичною фігурою, то відповідальність за всі ці провали лягає на Зеленського і його партію. Я не знаю, що ще має вчудити Аваков, щоб президент його нарешті позбувся.

Журналіст-розслідувач Данило Мокрик: Чому Зеленський не може звільнити Авакова? По суті він має під своїм контролем невеличку армію. Це і є небезпекою. Аваков в разі чого зможе створити дестабілізацію в цій країні значно більшу.

– Я говорив з людьми з кабміну: “Як вам працювати в одній команді з Аваковим?”. Вони мені кажуть: “Ми все розуміємо, але його видавити зараз неможливо, тому що він має занадто багато впливу”.

Журналіст Сергій Бережний: Скид Авакова не сильно підніме рейтинг, тому що це давноочікувана подія. Але те, що Аваков залишається – це рейтинг притискає.

– Пояснити дуже складно на раціональному рівні, чому він залишається. Так, я згідний, що і армія, і політичний вплив, і щось ще. До того ж, коли різко були змінені керівники всіх силових відомств, окрім МВС, то потрібно було залишити хоча б одного силового міністра на попередній посаді для того, щоб залишилася хоч якась стабільність. І вибрали серед них.

Ситуація у Нових Санжарах

Сергій Бережний: Завжди будь-яка невдача у суспільстві вдаряє по чинній владі.

Журналіст та блогер Денис Казанський: Ми ще не можемо сказати вдарить чи ні. Коли ситуація з коронавірусом закінчиться – тоді скажемо. Однак, я думаю, більше вплинули платіжки (на комунальні послуги) та “продай собаку – заплати за газ”. Це реально те, що вдарило по рейтингу,

Журналіст-розслідувач проєкту Bihus.info Данило Мокрик: Протести у Нових Санжарах вплинуть на рейтинг уряду, зокрема.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *