Має бути ліквідований! Саакашвілі зробив термінову заяву. Чекати не можна – це буде прорив

Екс-президент Грузії і глава Виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеїл Саакашвілі заявив, що Конституційний Суд України в нинішньому вигляді має припинити своє існування.
Замість КСУ в складі Верховного Суду, на думку колишнього грузинського президента, повинна бути створена Конституційна палата Верховного Суду. При цьому чинні судді КСУ не повинні мати можливості отримувати посади в Конституційній палаті Верховного Суду.

Таку реакцію М. Саакашвілі викликало рішення Конституційного Суду України від 11 червня 2020 року, яким ст. 375 КК (постановлення суддею завідомо неправосудного рішення) була визнана неконституційною, хоча і з відстрочкою вступу в силу на шість місяців.

Відзначимо, що М. Саакашвілі досить часто виступат з критикою тих чи інших українських державних структур. Дістається навіть НАБУ і Вищому антикорупційного суду. Наприклад, 8 травня екс-президент Грузії назвав ВАКС «дуже незграбним».

Також додамо, що ідея ліквідації КСУ та створення замість нього конституційної палати у Верховному Суді, також не нова. Після подій Майдану 2013-2014 років її просували деякі політичні сили, але на той момент безуспішно.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *