Маски знято! Данілов не змовчав – на всю країну: удар по окупантах. Остані дані з фронту!

Почався дванадцятий день Українського Національного Спротиву.

Пише секретар РНБО України Олексій Данілов.

“Збройні сили України, ТРО, Національна гвардія, поліція, СБУ, розвідка, прикордонники, ДСНС, наші героїчні медики, волонтери і десятки тисяч інших причетних до організації опору робили і роблять все, щоб ми зустріли цей ранок і продовжили нашу справедливу боротьбу.
На жаль, ранок підтвердив те, що українці зрозуміли з перших днів війни. Російське керівництво завчасно і свідомо планувало тактику «спаленої землі», повного ігнорування міжнародного права, стало на шлях скоєння воєнних злочинів та злочинів проти людяності.
О п’ятій ранку російські окупаційні війська застосували «Смерч» проти мирних мешканців міста Миколаїв. У результаті обстрілу – пожежі і руйнування. Крім цього, також вчора, російські окупанти, продовжуючи «чорний список» своїх злочинів, завдали ракетного удару по цивільному аеродрому в Вінниці, обстрілювали беззахисних людей, які евакуювалися з Бучі та Ірпеня. Бомбили міста Малин, Овруч, Коростень.
І це тільки за один день…
Переконаний, що майбутній трибунал над російськими злочинцями стане показовим як для всього світу, так і для самої росії, оскільки війна з Україною, крім всього іншого, запустила процес ліквідації самого путінського режиму.
Ніколи не воюйте з Україною, наш народ пройшов протягом тисячоліть нелюдські випробування, перемолов не одну імперію і від цього став тільки міцнішим і витривалішим, так буде і зараз!
Ви вбиваєте наших дітей , жінок, літних людей!
Ми всіх і все пам’ятаємо, нікого і ніколи не забудемо!
Ви ніде не сховаєтесь: ні за парканами ваших будинків, ні на віллах в Майями, ні на яхті на Сейшелах чи в бункері на Уралі.
Знайдемо і прийдемо або як за Єйхманом, або як за Бен Ладеном.
Ваші злочини в документах, а пам’ять про них розпеченим залізом в серцях.
У наших списках і ті, хто віддавав накази, і ті, хто їх виконував – наводив приціл ракетного удару по наших мирних містах.
Ви прийшли на нашу землю і в наші сім’ї – ми прийдемо до вас”.

Але попри важку ситуацію в окремих містах, які нищать російські війська, Україна продовжує успішно тримати активну оборону та наближати свою перемогу над арміє окупанта.

Аналітик Національного інституту стратегічних досліджень Микола Бєлєсков пояснив, що після провалу воєнного плану росіян, кожен день наближає перемогу України.

У війні є три рівня: тактичний, оперативний і стратегічний, пояснює він. За словами аналітика, люди, на жаль, сприймають війну на тактичному рівні: десь відступаємо, десь маємо певні втрати, десь є важка ситуація. Це створює у них ілюзію того, що ситуація не така, як розповідає керівництво країни. Це може породжувати сумнів у тому, що все під контролем і перемога буде за нами.

Але Бєлєсков наголошує: ситуацію потрібно сприймати саме з точки зору оперативного і стратегічного рівнів. Там зовсім інші маркери успіху. І на цих рівнях ситуація розгортається на користь України.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *