Український політик нагадав німецькому про те, коли пройшли перші вибори в ФРН після другої світової війни
Президенту Німеччини Франку-Вальтеру Штайнмайєру варто вимагати доповідь у зовнішньої розвідки країни про війну в Україні, щоб зрозуміти, скільки часу буде потрібно на реалізацію його “формули”. Про це написав у Facebook колишній представник України в Тристоронній контактній групі, політик Євген Марчук.

Марчук нагадав Штайнмайєру, що перші вибори в ФРН відбулися тільки через чотири роки після закінчення Другої світової війни, і висловив упевненість в тому, що президент Німеччини знає, чому на їх підготовку треба було стільки часу.

“У зв’язку з цим у мене питання до досвідченого європейського політика пана Штайнмайєра – Ви дійсно призабули, що на початку необхідно було всеосяжне припинення вогню, глибока демілітаризація, демократизація суспільного життя, а тільки потім-потім істинно демократичні вибори? Я вже не кажу про Нюрнберзький (або тепер Гаазький) трибунал “, – написав Марчук.

Український політик порадив Штайнмайєру звернутися до зовнішньої розвідки Німеччини, щоб зрозуміти, що в Україні йде війна з Росією, яку РФ намагається представити як внутрішній конфлікт.

“Може керівники зовнішньої розвідки вашої країни, які знають реалії нашої п’ятирічної війни з Росією, підкажуть, що вам потрібно зробити з цієї вашої” формулою “, резюмував Марчук.

Джерело: marik.co.ua