Мама Саші просить допомогти їй поліпшити стан здоров’ я дитини

Лікарі прогнозували, що дівчинка не житиме, але Саша з мамою борються за її життя.

У 7-річної Сашеньки Жигалко медикаментозна залежність, низка складних діагнозів роблять стан дитини важким, і тому дівчинці потрібна вкрай складна і посилена реабілітація.

«Дитина у важкому стані, з постійним підвищеним лейкоцитозом, який не лікується через медикаментозне звикання до ліків, які постійно змінюються. Дитина не може нічого робити: погано тримає голову, сидіти не може, руками нічого не може робити», – розповідає мама дівчинки.

Мама Саші припускає, що це наслідки вкрай важких пологів і невчасної допомоги реаніматологів,  нарікає, що після народження доньки їй радили відмовитись від неї. Але жінка вже роками бореться за майбутнє дитини.

«Вже 7 рік дитина, страждаючи від болю, б’ється за своє життя, плаче, але терпить. Я просто зобов’язана за неї боротися! Я сама не можу їй допомогти, тому прошу допомоги у всіх небайдужих людей. На низку обстежень і операцій потрібно 150 000 гривень. Для мене це нереальна сума. Я одна виховую доньку, батьків у мене немає, Олександра – моя єдина дочка, яку ніколи не кину, не зраджу, буду боротися за її життя всіма силами! Прошу Вас допомогти моїй дитині», – просить жінка.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 4149 4996 4020 3582 Жигалко Вікторія Євгенівна.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *