Мама кричала і плакала! Похорони красуні сколихнуло все селище. Тато священник не стримав емоцій

Людмила Чугуннікова загинула 4 грудня в результаті пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу

27 грудня в селі Мирне Кілійського району прощаються з 18-річною студенткою Людмилою Чугунніковой, яка загинула під час пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

Людмилу поховають в рідному селі, де проживають її батьки. Батько студентки служить священиком у старообрядницької церкви.

«Просимо Ваших сугубих молитов за упокій дівиці Людмили, а також про дарування від Господа доброго здоров’я і кріпості сил в цей важкий час священноіерею отцю Михаїлу, Катерині і чадам їх. Вічна пам’ять рабі Божій дівчині Людмилі! “, – написали на сторінці Древлеправославна Україна в Facebook.

На траурну церемонію прийшло багато людей – родичі, друзі, студенти, а також люди, які не знали дівчину особисто. У всіх котились сльози, люди плакали навзрид. Батьки дівчинки не стримували емоцій.

Всього жертвою трагічної пожежі стало 16 осіб.

Нагадаємо, 4 грудня в Одесі сталася пожежа на третьому поверсі будівлі, розташованої на розі вулиць Пушкінська і Троїцька (відомому як архітектурний пам’ятник “Прибутковий будинок Асвадурова”). Зокрема, займання сталося в приміщенні економічного коледжу, який там розміщений. Жертвами трагедії стали 11 осіб.

Ідентифіковано тіла загиблих: Олена Беженар – 24-річна лаборантка коледжу; Галина Іванович – 65-річна заступник директора Інституту морської біології; Віра Соловей – 68 років; Наталія Тарасова – 60-річна співробітниця бухгалтерії; Борис Александров – директор Інституту морської біології НАН України, доктор біологічних наук; Катерина Пьяночкіна – 16-річна студентка; Юлія Маркіна – 16-річна студентка; Людмила Чугуннікова – 18 років; Вероніка Катішевская – 64 роки; Ірина Перлик – співробітниця бухгалтерії; Марина Коваль – 56-річна секретар коледжу.

У п’ятницю, 6 грудня, рятувальники заявили, що у них не залишилося надії знайти живих в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, де спалахнула велика пожежа.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *