МАМА-ДОМОГОСПОДАРКА ПІДКОРИЛА МЕРЕЖУ ВІДПОВІДДЮ НА ПИТАННЯ: “А ЩО ТИ ЦІЛИЙ ДЕНЬ РОБИШ?”

Втомившись постійно чути одну і ту ж фразу: “А що ти цілий день робиш?”, Тату-майстер з Флориди Рішель Каслберрі вирішила написати пост від імені всіх мам-домогосподарок. І він підкорив мережу.

Її оригінальну відповідь на це питання було відзначено понад 640 тисячами лайків і більше 300 тисячами репостів. Це повинен прочитати кожен, щоб дійсно оцінити неймовірні жeртви, на які йдуть мами заради дітей.

Все починається з уявної ситуації, коли чоловік (М) зустрічається з психологом (П).

П: – Чим ви заробляєте на життя, містер Роджерс?

М: – Працюю бухгалтером в банку.

П: – А ваша дружина?

М: – Вона не працює. Вона домогосподарка.

П: – Хто готує сніданок для вашої родини?

М: – Моя дружина, тому що вона не працює.

П: – У скільки вона прокидається?

М: – Вона встає рано, тому що їй все потрібно організувати: зібрати і одягнути дітей, простежити, щоб вони поїли, почистили зуби і взяли з собою все необхідне. Вона прокидається разом з малюком, змінює йому підгузки і переодягає. Годує грyдьми і готує всім сендвічі.

П: – Як ваші діти добираються до школи?

М: – Їх відвозить моя дружина, тому що вона не працює.

П: – Що вона робить потім?

М: – Зазвичай вона вирішує, що може зробити, поки виїхала в центр, щоб не знімати зайвий раз автокрісло з молодшим. Вона може оплатити рахунки або заїхати в магазин. Іноді вона щось забуває, і їй доводиться знову виїжджати з дому, з дитиною. Коли вона повертається додому, вона годує малюка, змінює йому підгузки і готує до сну, прибирає кухню, займається пранням і прибиранням в будинку. Ну, вона ж не працює.

П: – Що ви робите ввечері, коли приходите додому з роботи?

М: – Відпочиваю, звичайно. Я ж втомлююся після цілого дня роботи в банку.

П: – А що ваша дружина робить ввечері?

М: – Вона готує вечерю, годує нас з дітьми, миє посуд, знову прибирає на кухні, стежить, щоб собаку вигуляли. Допомагає дітям з домашніми завданнями, а потім готує до сну – дає тепле молоко, стежить, щоб вони наділи піжаму і почистили зуби. Потім вона протягом ночі встає погодувати грyддю наймолодшого і, якщо потрібно, міняє йому підгузники. Їй же не потрібно вставати вранці на роботу.

-Це будні більшості жінок по всьому світу, які починаються рано вранці і тривають до ночі… І це називається “не працює” ?!

У домогосподарок немає дипломів, але є ключова роль в житті сім’ї.

Цінуйте свою дружину, маму, бабусю, тітку, сестру, дочку… Тому що їх жeртва безцінна.

Хтось запитав її…

“Ти працюєш або просто домогосподарка?”

Вона відповіла:

“Я працюю дружиною 24 години на добу, я мама, жінка, дочка, будильник, повар, прислуга, няня, різноробочий, охоронець, порадник, і у мене немає відпустки чи лікaрняних, я працюю днями і ночами, і не отримую за це зарплату…”

І все одно часто чую фразу: “Але що ти робиш цілими днями?”.

Присвячується всім жінкам, які віддали своє життя на благо сім’ї. Жінка – як сіль. Її присутність ніхто не запам’ятовує, але її відсутність позбавляє все смаку.

Джерело:intermarium.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *