“Максимально збільшити.” Зеленський поставив серйозний ультиматум. Задіяна поліція

Президент України Володимир Зеленський закликав місцеву владу збільшити кількість громадського транспорту, що виходить на маршрути, аби уникнути колапсу через карантин.

У своєму відеозверненні на сторінці Facebook глава держави закликав голів ОДА та мерів вжити необхідних заходів, аби кількісні обмеження на перевезення пасажирів не порушувалися (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

“Головам ОДА і мерам поставлено завдання максимально збільшити кількість маршруток, автобусів, тролейбусів у своїх регіонах. Це допоможе дотримуватися обмеження у 10-20 пасажирів. Я закликаю кожного голову ОДА, кожного мера усвідомити свою персональну відповідальність, активно і ефективно вирішувати транспортні проблеми у вашому регіоні. Це дуже важливо для здоров’я всіх українців”, – наголосив президент.

Зеленський також зазначив, що для протидії поширення коронавірусу залучено понад 15 тисяч поліцейських. Серед іншого вони контролюватимуть, як перевізники та суб’єкти господарювання виконують обмеження уряду.

Втім, президент висловив надію на самосвідомість українців, яка згодом дозволить правоохорнцям постійно не контролювати обстановку у транспорті.

Нагадаємо, міська влада Києва на час карантину організувала транспорт для розвезення на роботу медиків, правоохоронців та працівників підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста. Тим часом в Житомирі заборонили безкоштовне перевезення пенсіонерів.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *