М0білізація в Україні: ухuлянтlv після повернення додому чекатимуть юридичні nр0блемu

Мобілізація в Україні продовжується, тим часом, з’явилася інформація, що після повернення з-за кордону ухилянтів – їх чекатимуть юридичні проблеми.

Мобілізація в Україні була продовжена до 18 листопада, чоловіки, що “ховаються” від призову за кордоном, можуть зіткнуться з “юридичними проблемами”, коли повернуться додому.  politeka.net

Про це заявив радник ОП в ефірі російської опозиціонерки Юлії Латиніної.

За його словами Подоляка, втікачі, що придбали фіктивні довідки та виїхали за кордон у розпал мобілізації в Україні, можуть опинитися в суді, тому що даний документ “є проявом корупційної дії”.

призыв, мобилизация

Також радник ОП визнав, що екстрадиція ухилянтів з країн Заходу – доволі складна юридична процедура, бо там вважають, що людина має право боятися воювати у розпал мобілізації в Україні.

“Але будуть реєстри людей, які отримували фіктивні довідки і тоді в них будуть проблеми вже при поверненні до України, будуть йти юридичні процедури. Якщо вони добровільно зараз не повертаються, то коли війна закінчиться у них будуть певні юридичні проблеми – будуть вияснятися підстави, на яких вони покинули країну, тощо”, – заявив Подоляк.

Українці у коментарях поділилися думками щодо такої заяви радника ОП.

“Поки закінчиться війни, а це ще кілька років, більшість вже осяде за кордоном і навіщо їм буде повертатися у корупційну, бідну країну? Дивним чином вони людей лякають, бо ті хто планував повернутися не повернуться”,

“Тобто ухилянтам прямо говорять, щоб вони в Україну більше не поверталися. І так і буде”,

“Тому що у людей закон діє і його поважають”,

“Спочатку треба розібратися з сотнями тисяч ухилянтів-бюджетників, що сховалися від мобілізації на держслужбі та в правоохоронних органах. Більшість з них – абсолютно здорові й добре натреновані, могли би прислужитися країні яка їх годує, а на нинішній службі їх заступили би хлопці ветерани, що не можуть більше приймати участі в бойових діях”, – пишуть у коментарях користувачі мережі.

мобілізація в Україні: обговорення
мобілізація в Україні: обговорення

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *