“Люди втрачають терпіння, ломляться силою”: У Києві відбувається немислиме. Сутички з поліцією. Натовпи людей

Незважаючи на заяви київського мера Віталія Кличка про скасування масових заходів у столиці в День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в Києві 9 травня все-таки запланований ряд заходів, присвячених цій даті.

На час проведення заходів рух деякими вулицями столиці буде обмежено. Щоб не допустити будь-яких правопорушень, на встановлених пропускних пунктах поліцейські проводять огляд учасників заходів та роз’яснювальну роботу з людьми щодо дотримання карантину і заборону використання символіки тоталітарних режимів.

Перед початком співробітники вибухотехнічної служби та кінологи перевірили місця проведення акцій.

Телеграм-канал “Політика країни” пише, що люди йдуть покладати квіти до Парку Слави в Києві. Але час від часу вхід перекривають – коли в парку йде дезінфекція. В результаті накопичується багато народу. Люди обурюються.

Навіщо створювати стовпотворіння – незрозуміло.

Це точно важко віднести до «карантинних заходів».

А ось PavlovskyNews пише наступне:

“На одному з КПП на підходах до парку Слави між бажаючими пройти і поліцією виник конфлікт.

Люди втрачають терпіння, оскільки в черзі треба стояти більше півгодини. В результаті один з бажаючих пройти почав погрожувати, що люди будуть ломитися силою.

Відразу після цього поліція пропустила групу ветеранів без черги. Правда, перед цим змусила їх зняти з голови пілотки з червоними зірками “.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *