Люди розлючені! Гучний скандал сколихнув країну, вже є звільнення: підключили СБУ

Гучний скандал сколихнув всю країну. Діло дійшло навіть до звільнення. Сотні співробітників заводу “Антонов” вийшли на мітинг проти керівництва “Укроборонпрому”.

Як повідомила журналісту “PavlovskyNews” співробітниця заводу, вони проти рішень, які приймає “Укроборонпром” без їхньої участі.

Працівники держпідприємства авіаційної промисловості “Антонов” стурбовані тим, що “Укроборонпром” “знищує науково-технічні роботи заводу”. На сьогоднішній день “Антонов” вже 6 років не отримує замовлення на будову літаків.

Згідно законодавства надавати замовлення – завдання “Укроборонпрому”. За словами протестувальників, рішення приймаються так, що завод залишається без роботи.

Співробітники “Антонова” бояться, що це може зруйнувати завод і будуть масові скорочення робочих місць.

Що цікаво, одразу після мітингу «Укроборонпром» звільнив директора ДП «Антонов» Донця після перевірки підприємства.

Тимчасовим виконувачем обов’язків призначено Олександра Лося, віцепрезидент з проєктування ДП “Антонов”.

Напередодні комісія ДК “Укроборонпром” завершила перевірку ДП “Антонов” й передала матеріали за її результатами до Служби безпеки України та Національного агентства з питань запобігання корупції.

Перевірка проводилася з 27 квітня до 22 травня 2020 року за дорученням Прем’єр-міністра України за даними Служби безпеки України, викладеними у листі СБУ від 16 квітня щодо наявної інформації про “нанесення шкоди національним інтересам України, пов’язаної з бездіяльністю, послідовними безсистемними управлінськими діями керівництва Державного підприємства “Антонов”.

За результатами перевірки були виявлені численні факти, що можуть свідчити про неефективне управління державним підприємством; нецільове використання об’єктів державної власності; зловживання та порушення з боку керівництва, що могли призвести до значних збитків державі та нанести істотну шкоду репутації найбільшого авіаційного підприємства України.

Результати перевірки разом з матеріалами щодо дій керівництва підприємства, що містять ознаки кримінальних правопорушень, передані для подальшої оцінки та розслідування до правоохоронних органів.

Акт перевірки також направлений Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, Кабінету Міністрів України та Офісу Президента України.

Раніше у публічному просторі звучали заяви, про невідкладне перегляд принципи переходу ДП “Антонов” до корпоративного управління. Якщо для цього необхідний окремий закон, то його треба розробляти спільно з колективом підприємства та за участі представників громади Києва.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *