“Ляпас Україні. Ляпас усім нам”: Гордон шокував своїм інтерв’ю зі скандальною Поклонською. У Зеленського різко відповіли

Популярний український журналіст Дмитро Гордон взяв skype-інтерв’ю у колишнього “прокурора” Криму, яка активно сприяла анексії півострова Росією, Наталії Поклонської. Зараз вона є депутатом Держдуми РФ, обраним під час нелегітимного голосування в Криму. Відповідне відео з’явилося на каналі Гордона в Youtube.

В інтерв’ю Гордон, зокрема, запитав у пособниці окупантів про президента-втікача Януковича, Зеленського, Путіна, зраду Батьківщині і те, як відбувалася анексія Криму в 2014 році. Також вона розповіла про любов до останнього російського імператора Миколи II.

На це інтерв’ю жорстко відреагував представник президента України в Автономній республіці Крим Антон Кориневич. На своїй сторінці в Facebook він нагадав, що Поклонська є фігуранткою кримінальних справ українських правоохоронців.

“Єдині інтерв’ю та бесіди з особами, які звинувачуються в скоєнні тяжких злочинів (зокрема злочинів проти основ національної безпеки України, військових злочинах, переслідуванні проукраїнських активістів і неправомірній забороні діяльності Меджлісу кримськотатарського народу), які ми можемо і будемо слухати – це свідчення таких осіб в рамках відповідних кримінальних проваджень в статусі обвинувачуваних. Такі особи повинні нести відповідальність перед країною за вчинення державної зради і перед суспільством за вчинення військових злочинів “, – вважає він.

Кориневич додав, що особи, які сприяли окупації Криму, не можуть і не будуть вважатися “голосом кримчан”.

“Належну оцінку діям громадянки України Поклонский нададуть українські правоохоронні органи і органи міжнародного кримінального правосуддя”, – запевнив він.

Дуже різко це інтерв’ю також прокоментувала депутатка від “ЄС” Ірина Геращенко:

“Я вдячний вам за мужність» – починається інтерв’ю самозакоханого Гордона з цією потворою, яка знаходиться під санкціями у всьому цивілізованому світі. Це інтерв’ю – ляпас Україні. Кримським татарам, які сидять в тюрмах окупованого Криму. Звільненим з російських в’язниць хлопцям. Ляпас всім нам “.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *