“Луnцював, 3нущ@вся і гв@лтув@в”: Очевидці розповіли шокуючу правду про пастора Мунтяна. “Люди переховуються від нього”

Відомого пастора і очільника церкви “Відродження” Володимира Мунтяна звинувачують у збоченні, вживанні наркотиків і знущаннях. Про це стало відомо зі слів колись найближчих йому людей. Детально про життя Володимира Мунтяна розповіли у сюжеті ТСН.

Всі вже давно здогадувалися про мільйони доларів, розкішний автопарк, нерухомість із численними віллами, які є у власності очільника церкви “Відродження”. Однак, про те, що цей псевдоапостол поза камерами демонструє далеко не ангельську сутність, людям розказали вперше.

Володимир Мунтян самопроголошений апостол власної церкви і запевняє, що веде до бога тисячі людей, однак, не безкоштовно. Як повідомляє ТСН колишні служителі церкві втекли від нього і переховуються. Колишня директорка церковного телеканалу “Відродження” Аліна Радіонова говорить:

“Я, коли перебувала в цьому середовищі, стала жертвою всього того, що він робив з іншими дівчатами. Він ще говорив: “Я буду це робити при твоєму чоловікові. А він нічого не зможе зробити””, – Еліна Радіонова

Люди, які зараз переховуються, кажуть, що Мунтян ніколи просто так не відпускає. Колишня бухгалтерка церкви “Відродження” Ліна Слободенюк розповіла:

“Не було жодного члена в команді, якого він не бив хоча б одного разу. Всі у це потрапляли. Неначе черга була хто наступний. І ось настав мій час”, – каже вона.

Колишній засуджений за шахрайство Володимир Мірчавич Мунтяну відсидів три роки у спецколонії Кривого Рогу. Спочатку він втерся у довіру до церкви євангельских християн, але ті його вигнали за тотальні порушення. Тоді він створив власну церкву, назвав себе тринадцятим апостолом і почав зцілювати невиліковні хвороби, виганяти бісів та руйнувати родові прокляття.

За 7 років Мунтян створив потужний концерн для викачування грошей зі своїх адептів, які продавали власні квартири, коштовності, автомобілі в очікуванні дива. Останні 5 місяців пастор проповідував з Таїланду. А на чотири вілли, які він там придбав, псевдоапостол звозив своє найближче оточення. Здебільшого це були жінки.

Знущання, секс без згоди, побиття, тримання в підвалі, наркотики – це все розповіли ті, кого пастор запросив на острів Самуї біля узбережжя Таїланду. Вони думали, що їдуть до раю, а потрапляли в пекло. Ці люди втекли звідти. Колишня помічниця Мунтяна Олена Клеменко пішла від нього, залишивши в церкві у вигляді пожертв 75 тисяч доларів. Тетяна, яка 9 років була в церкві і довгий час прислуговувала в будинку сестри Мунтяна також пішла, розповівши:

“Він неодноразово бив своїх служителів. Я знаю, що він бив Ігоря Мельнікова за те, що той зіпсував йому помазання. Що він нібито неправильно співав. Інших служителів, таких як, Іра Прозхода. Я знаю, що Володимир Мунтян побив свого помічника Володимира Кольбу. А потім знімав все це на камеру і відсилав фотографії своїй сестрі. Я сама бачила ці фотографії”, – запевняє Тетяна.

“У 2018 році він почав вживати кокаїн. І виходить все … таке відчуття, що в нього увійшов цей демон. Він почав виходити на сцену в якомусь дуже дивному стані. Люди почали це бачити”, – розповіла помічниця Мунтяна Ганна Бесонова.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *