“Лицеміри, брехуни, негідники!”: Порошенко і Ко шокували поведінкою у кабінеті Венедіктової. “Хамство”. Це провал

Петро Порошенко сьогодні з групою підтримки прийшов у кабінет до генпрокурора Ірини Венедіктової.

Генпрокурор заявила, що, якщо Порошенко хоче отримати підозру, нехай отримує у слідчих і прокурорів, а не приходить до неї в кабінет. Натомість представники «Європейської солідарності» заявляють про порушення прав людини.

Генпрокурор наголосила, що прокуратура відреагує на дії Державного бюро розслідувань при штурмі музею. Також Венедіктова заявила, що її дії щодо підозри Порошенку законні і ніякого тиску на опозицію не відбувається.

Згодом Венедіктова покинула свій кабінет після того, як Порошенко став її перебивати і перейшов на особистості. Сам екс-президент із прибічниками залишаються в будівлі і вимагають, щоб генпрокурор повернулася і особисто вручила йому підозру.

Ситуацію уже встигли описати ряд політичних тг-каналів.

Так телеграм-канал “Темник” пише наступне:

“Порошенко по-хамськи розмовляє з Венедіктовою.

Гетьман по-свійськи спілкується з генпрокурором, підвищує голос. Справедливості заради, Ірина Венедіктова відповідає йому гідно. Всі звинувачення Петра Олексійовича в політичних переслідуваннях вона розвінчує, називаючи конкретні статті закону, за якими підозрюється Порошенко.

Відзначимо також, що на бесіду з генпрокурором завалилась чи не вся фракція “ЄС”. Наприклад, Ірина Геращенко погрожує генпрокурору, заявляючи, що переслідування Порошенка може “погано закінчитися”.

Бажаємо Ірині Венедиктової витримки в спілкуванні з цим бродячим цирком”.

“Політика страни” пишуть наступне:

“Порошенко з групою підтримки прийшов в кабінет до генпрокурора Венедіктової і веде звідти стрім.

Венедіктова заявила, що якщо Порошенко хоче отримати підозру, нехай отримує у слідчих і прокурорів, а не приходить до неї в кабінет.

Нардепи партії Порошенка у відповідь заявляють про порушення прав людини”.

“PavlovskyNews” повідомляє, що Венедіктова покинула свій кабінет через “хамство” Порошенка.

“Генпрокурор Ірина Венедіктова покинула свій кабінет після того, як Петро Порошенко став її перебивати і перейшов на особистості.

“У нас зараз Офіс генерального прокурора Венедіктової?”, – запитав Петро Олексійович. Венедіктова на це розвела руками, встала з-за столу і пішла.

Порошенко і його команда залишаються в будівлі ОГПУ і вимагають, щоб Венедіктова повернулася і особисто вручила йому підозру”.

А ось екс-нардеп Ігор Мосійчук зазначив, що Порошенко у кабінеті Венедіктової перейшов на російську мову:

“Лицеміри, брехуни, негідники!

Порошенко і його команда яка безбожно піарилася на захисті української мови а зайшовши до кабінету Генпрокурора Венедиктової зразу заговорили природною для них російською.

Штірліц ще ніколи не був таким близьким до провалу!”

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *