“Лікарі сподіваються на одужання”: Данилко зізнався у важкій хворобі. “Втратив форму, набрав лишніх кілограмів”

Андрій Данилко у відвертому інтерв’ю YouTube-шоу “Люкс ФМ” зізнався, що хворіє. Артист жодного разу не назвав діагнозу і навіть не натякнув, якого типу хвороба його спіткала.

Лише поділився, що лікарі розуміють його стан і хворобу, прописали курс лікування, якого він дотримується, до того ж прогнозують одужання. Історія про хворобу “спливла”, коли артист почав пояснювати свою нинішню фізичну підготовку.

За словами Данилка, не варто думати, що він набрав вагу через переїдання або занадто сильну тягу до алкоголю – уся проблема саме у здоров’ї. Також Данилко зізнався, що зараз дуже мало їсть. Коли одужає, планує повернутись у форму.

Андрій Данилко не великий фанат давати інтерв’ю, проте часто буває у них відвертим. Так було і цього разу. Наприклад, він розповів, що давно не має пари. Також артист повідомив, що був період у його житті, коли в нього була багато жінок, які його любити і балували, проте цей період завершився. Крім того, артист розповів навіть, що йому складно уявити спільне проживання з кимось на одній території.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *