Голова комітету з питань національної безпеки і нардеп від «Слуги народу» Олександр Завітневич потрапив до лікарні після інфаркту.

Про це під час свого прес-марафону розповів Володимир Зеленський. Він пояснив, що Завітневич відсутній на засіданнях Ради і не ходить на засідання свого комітету через серйозні проблеми зі здоров’ям.

Розмова про Завітневича зайшла з подачі одного з журналістів, який поцікавився, чи не загрожують призначення і обрання з кола знайомих національній безпеці України. Справа в тому, що Завітневич – чоловік однокласниці президента і його давній знайомий.

Зеленський підкреслив, що знав нардепа ще того, як він став чоловіком дівчини, з якою президент навчався.

«Я б дуже хотів, щоб і вона зі мною працювала, але Олександра я знав окремо. Вони познайомилися в університеті. Він військовий, він закінчив військове училище. Він талановита людина. Ми, дійсно, знайомі багато років. Я дійсно йому довіряю. Він не пропустив жодного засідання…», – підкреслив Зеленський.

Президент також висловив невдоволення у зв’язку з тим, що журналіст намагався критикувати нардепа.

«А тепер ви поїдете в лікарню, де він ледь не помер, бо у нього стався інфаркт, після цього він пропустив всі засідання. Тому, коли я вам кажу, як людина з людиною: “Можна я вам відповім?”, а ви говорите: “Ні”. Дослухайте», – підсумував Зеленський.

Раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський на прес-марафоні висловився про можливий розкол в партії «Слуга народу».

Глава держави зазначив, що хотів би зберегти політсилу в повному і дружною складі, без конфліктів.

«Я не хочу ламати цю партію. Вони знають моє ставлення. Якщо вони самі почнуть їсти один одного я їх через рік розпущу», – сказав він.

Також Зеленський натякнув нардепу СН Олександру Дубинському, що питання взаємодії України з МВФ – це питання уряду.

Окрім того, Володимир Зеленський вкотре заявив, що не допустить капітуляції перед Росією. При цьому український президент зізнався, що на це слово у нього вже алергія.

Про це Зеленський говорив 11 жовтня під час виступу в Одесі у приміщенні філармонії на заходах до Дня захисника України.

Джерело: korupciya.com