“Куkловодu”: Тимошенко вибухнула гнівною заявою. Буде скасовувати, “порушує Конституцію”

Фракція “Батьківщина” планує звернутись до Конституційного суду щодо відповідності Основному закону ухваленого нині Радою законопроєкту щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності.

Про це заявила голова фракції Юлія Тимошенко на позачерговому засіданні 13 травня

Беручи слово при обговоренні лідер “Батьківщина” заявила, що вищевказаний законопроєкт “порушує 11 статей Конституції”, не має нічого спільного із захистом всіх українських банків, і з захистом Приватбанку зокрема. Також Тимошенко поскаржилася, що її політсила подала щодо Привату окремий законопроєкт, але його ніхто не розглядає.

Політик сказала, що її колеги підписуватимуть звернення до Конституційного суду з вимогою розглянути конституційність законопроєкту №2571-д, назвавши представників влади, яка лобіює цей документ, “маріонетками”.

“Можливо, МВФ і “кукловоди” з глобального простору не знають, що після прийнняття цього закону він буде скасований в Конституційному суді, тому що він глибоко неконституційний. Наша фракція голосуватиме проти профанації і цього злочину проти суверенітету України.

Ми обов’язково будемо підписувати звернення до Конституційного суду, щоб більше нікому, ніяким дилетантам і невігласам на ум не прийшло такі рішення приймати”, – зазначила Тимошенко.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *