“Кричав і наїжджав”: деталі скандальної зустрічі “Слуг” з Єрмаком. “Це не моя зрада!”

Під час зустрічі в Офісі президента з представниками фракції партії «Слуга народу», різко висловилися проти створення в рамках Тресторонней контактної групи «консультативний ради з представниками ОРДЛО», керівник ОП Андрій Єрмак кричав на декількох народних депутатів і переходив на особистості.

Про це пише «Українська правда», посилаючись на власні джерела в президентській фракції. «Комунікації з Єрмаком та Офісом президента не було, тому що вони не виходили на контакт. Коли почався дим від нашої заяви, всіх запросили на зустріч до Єрмака. Але навіть на зустрічі, на жаль, все було в стилі «немає зради, а ви – розкольники», – розповів один з учасників зустрічі і додав, що Андрій Єрмак «наїхав» на підписантів – Микиту Потураєва, Олександра Ткаченко, Єлизавету Ясько: « Єрмак кричав, що це не його зрада, а просто їх політичні амбіції ».

Учасники зустрічі також повідомили, що Єрмак намагався пояснити мету створення «консультативної ради», а народні депутати говорили йому, що хотіли б знати про стратегію ОП до того, як про це напишуть мас-медіа. «Єрмак пояснив суть нашої гри в Мінську, і ми йому сказали, що вважаємо її дуже ризикованою. Тут потрібна філігранна і дуже злагоджена робота всієї влади. А ми дізнаємося про все з газет. Так воно точно не злетить », – розповів один з учасників зустрічі.

Як раніше повідомлялося, підписання в Мінську главою Офісу президента України Андрієм Єрмаком і заступником керівника Адміністрації президента РФ Дмитром Козаком протоколу про заснування консультативної ради, яким окуповані райони Донецької і Луганської областей (ОРДЛО) тепер визначено як суб’єкт, викликало обурення і протестні акції на Банковій.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *