Космічна премія та фантастична зарплата: правда про Садового вразила українців

Мер Львова Андрій Садовий у 2019 році заробив 825 тис. грн на своєму посту.

Про це повідомили в ефірі “Народного толк-шоу”.

Також Садовий виписав собі понад 443 тис. грн премії.

Депутат Львівської міської ради Андріян Гутник у прямому ефірі жорстко розкритикував мера Львова, зазначивши, що чиновники міської ради заробляють величезні премії, натомість, як рядові працівники комунальних підприємств отримують копійчані зарплати.

Його підтримали й усі присутні у залі.

Нагадаємо, очільник фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Маркіян Лопачак розкритикував мера Львова Андрія Садового через невідповідну роботу пленарних засідань ради.

Про це він розповів у коментарі журналістам.

«Засідання міської ради перетворюється з публічного органу у маленький закритий цирковий чи театральний гурток, де диригент всього – міський голова Садовий і більшість, яку станом на сьогодні формує фракція «Самопоміч» і інші депутати міської ради», – розповів Лопачак.

І додав: був шокований інцидентом під час сьогоднішнього пленарного засідання ради: «Депутати обговорювали питання бюджету розвитку, і коли я та ще кілька депутатів підняли руки, аби поставити питання, у Садового були здивовані очі з запитанням: «Ну ми ж домовлялися, не ставити питань!». Хто з ким домовлявся»,- обурився Лопачак.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *