“Колишній президент і чинний комік”: Порошенка жорстко присоромили після Мюнхена. Знову збрехав

Поки всі ЗМІ Петра Порошенка трублять про його нібито перемогу у Мюнхені у Мережі не зовсім згодні з таким твердженням.

Так телеграм-канал “Клименко-Тайм” розкритикували екс-президента і ось чому. Подаємо їхню позицію в оригіналі.

“Наш не визнаний батько нації особисто домігся того, що з сайту Мюнхенської конференції прибрали документ “12 кроків для посилення безпеки в Україні та євроатлантичному регіоні”. Цитуємо Цеголко, Порошенко для цього, нібито, “різко поставив питання перед організаторами”. А ще – “пояснив партнерам, що це чергова російська провокація”.

А потім раптово до вечора 15 лютого 12 кроків знову з’явилися на сайті конференції. І ми довго чекали реакції Порошенка. Чекали, щоб він ще раз пояснив організаторам і партнерам. А то вони якісь нетямущі. Чекали вчора ввечері. Сьогодні вранці. Сьогодні вдень. Але, очевидно, реакції не буде. Зачекайте, але ж це така серйозна проблема ?! Петро Олексійович грудьми кинувся на амбразуру цих 12 кроків, щоб захистити нашу країну. А тут, виявляється, документ знову в справі. Говорячи словами того ж Цеголко – мюнхенська змова таки відбулася?

Невже наш гетьман більше нас не захистить? Ні. Петру Олексійовичу ці 12 кроків вже, схоже, не так і цікаві. У нього нові перемоги – зустріч з главою МЗС Туреччини і міністром оборони Німеччини. Про це повідомляє його прес-служба сьогодні. Це – важливіше.

Доводиться констатувати, що на Мюнхенській конференції Володимир Зеленський – це колишній комік і діючий президент. А ось Петро Порошенко – колишній президент і чинний комік.

Як пишуть українці, Порошенко знову збрехав, привласнивши собі заслуги, в справі у якій спочатку і не розібрався.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *