“Кохали одне одного”: Білик зізналася у романі з відомим продюсером. Цікаві подробиці

Українська співачка Ірина Білик розповіла подробиці свого роману, в тому числі назвавши і причину розриву, з продюсером Юрієм Нікітіним, який зараз керує проектом KAZKA.

Про це стало відомо з інтерв’ю, яке Білик дала ЖВЛ.

За словами зірки естради, у першу чергу пару тримала разом творчість і кохання. Будучи піонерами українського шоу-бізнесу (наприклад, саме вони внесли на вітчизняні терена вже давно усталені у світі поняття “райдеру” та “кліпмейкерства”), Білик і Нікітін мали долати безліч перешкод на своєму шляху.

“Я його запросила в своє життя. Коли я відкрила двері, то сказала: “Заходь, будеш зі мною працювати”. Те, що ми робили – це було кохання в першу чергу. Ми кохали одне одного, і нам весь світ був відкритий”, – розповідає Білик про цей період свого життя.

Зіркова пара досягла значного успіху. Співачка відзначає серед свого доробку кліп на пісню “А я пливу у човні”, у якій було використано комп’ютерну графіку.

Тим не менш, не дивлячись на сильне кохання, між Білик і Нікітіним виникли суперечності, які й призвели до розриву.

“Я, напевне, виросла і подумала, що не можу бути, як собака в будці. Я хочу бути скрізь, не треба мене тримати в одному місці. В мене було дуже мало фотосесій, спілкування з пресою, навіть кліпів було дуже мало, коли в мене був продюсер. Я зрозуміла, що одній мені буде краще”, – пояснила причини свого складного рішення співачка.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *