Київ на межі гуманітарної катастр0фи? Звернення Арестовича – ворога не підпустимо. Українські війська в дії – дамо відсіч окупанту!

Олексій Арестович щодо гуманітарної катастрофи у Київській області:

Наші війська зайняли нові позиції щодо Бучі та Гостомелю спеціально, щоб не підставляти мирних громадян під обстріл артилерії противника, вони вибіркові, після перших серйозних ударів по житлових комплексах, які завдав противник.

Уряд знає про цю проблему, і робить нелюдські зусилля, щоб вирішити цю проблему. У мене самого там близькі та друзі з маленькими дітьми, зокрема з пораненими дітьми.

У крайніх інформаційних повідомленнях пішли такі занедбаності. нібито, “а ви спеціально покинули людей і т.д.”. Я вам поясню. Ситуація складна. Вона ускладнюється панікою. Росіяни дуже чітко відстежують ці тренди про “голі, босі, нещасні-завалені” і починають масово розганяти цю паніку. Тобто, домагаються своїх цілей в інформаційно-психологічному просторі, завдаючи удару в нашу здатність, психологічно витримувати тиск широкомасштабної війни і ви починаєте намагатися тиснути на уряд України та Верховного головнокомандувача. Що метою російської пропаганди.

Припиняємо нити. Перше: знаємо. Друге: самі маємо там знайомих та друзів. Третє: переживаємо, робимо не людські зусилля для вирішення проблеми. Не все від нас залежить, особливо в районах, де розпоряджається російська армія. Вони можуть не йти на ці переговори, як учора зірвали евакуацію із Волновахи та Маріуполя.

До речі, щодо Киїєва, під обстріл окупантів ледь не потрапив потяг «Київ – Рахів».

Рашисти стріляли по залізничних шляхах перед залізничною станцією Коростень, кажуть в «Укрзалізниці». Потяг, який мав пройти цим шляхом, був затриманий на три години. Його зупинили на безпечній відстані, на щастя, потерпілих та будь-яких пошкоджень немає. Задля безпеки наступні потяги прямуватимуть сьогодні обхідним шляхом.

Тримаймось! Вірмо в ЗСУ! Україна переможе!

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *