Кіно не буде: Каннський кінофестиваль офіційно скасували. Всі деталі

Каннський кінофестиваль, який повинен був відбутися в період з 12 по 23 травня на Лазурному березі Франції, скасували через коронавірус.

Про це повідомляється в офіційній заяві організаторів, яка з’явилася в мережі ввечері 19 березня.

Нові дати проведення кінофестивалю поки не повідомляються, проте, за попередніми даними, захід перенесуть на кінець червня-початок липня.

“Сьогодні ми прийняли наступне рішення: Каннський кінофестиваль не вдасться провести в намічені терміни – з 12 по 23 травня. У даний час вивчаються кілька варіантів, головним з яких є його перенесення на кінець червня-початок липня 2020 року”, – йдеться в заяві.

Міжнародний Каннський кінофестиваль – щорічний кінематографічний фестиваль, що проводиться в кінці травня в курортному місті Канни в Палаці фестивалів і конгресів на набережній Круазетт. Проходить щорічно з 1946 року. Вперше проводився в 1946 році з 20 вересня по 5 жовтня. Сучасний масштаб фестиваль набув після 1951 року. З 1952 року проходить щорічно в травні.

Нагадаємо, пісенний конкурс Євробачення-2020 року, який повинен був відбутися в травні в місті Роттердам (Нідерланди), офіційно скасували через коронавірус. Таке рішення прийняла група організаторів у середу, 18 березня.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *