“Кажуть, що не можуть доставити пенсію”: шахраї вигадали нову схему заробітку. Під прицілом пенсіонери

В Україні шахраї телефонують українським пенсіонерам, представляються співробітниками Пенсійного фонду і просять надати номер банківської карти і назвати SMS, що після прийде на мобільний телефон.

“Кажуть, що через коронавірус там у них скасували якісь операції, немає можливості доставити пенсію і ось мені потрібно їм карту свою назвати, щоб оновити інформацію. Я спершу думала, що правда. Але не могла номер карти прочитати, окуляри у сусідки забула. Кажу їм: “зараз все продиктую, тільки ось окуляри заберу”. Пішла до сусідки а вона мені каже: так дурять тебе”, – розповідає пенсіонерка з Кривого Рогу, передає OBOZREVATEL.

До речі, це вже не перший випадок, коли шахраї “заробляли” на пенсіонерах, прикриваючись коронавірусом. Так раніше управління Нацполіціі в Тернопільській області повідомляло, що незнайомець, представившись волонтером, запропонував пенсіонери купити і принести йому необхідні ліки. Однак в результаті взяв 300 грн і не повернувся.

Нагадаємо, в Україні в 2019-му офіційно зафіксували 71,9 тис. випадків крадіжки грошей з банківських карт. У більшості випадків шахраї представлялися працівниками НБУ або банків і випитували персональні дані.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *