Камалія розсекретила, як та з ким насправді зустріла в Україні 47-річчя

Артистка святкувала день народження без доньок та колишнього чоловіка, а в компанії особливої людини.

Українська співачка Камалія розсекретила, як та з ким насправді відсвяткувала день народження.

Так, у святковий день артистка публікувала фото з доньками та колишнім чоловіком. Тож, фани помилково припустили, що виконавиця саме з ними зустріла своє 47-річчя. Та виявилося, що цього дня Камалія перебувала в Україні. tsn.ua

Свій день народження виконавиця особливо не святкувала, адже, як зізналась артистка, на тлі сумних новин настрою зовсім немає. Тим не менш, артистка провела свято в компанії особливої людини – мами.

“У мене день народження, але, на жаль, святкового настрою зовсім немає через важку ситуацію в Україні. У цей день я знайшла підтримку в обіймах мами, яка привітала мене з такою теплотою та материнською любов’ю. Її слова та обійми стали для мене найбільшим подарунком”, – поділилася артистка.

Камалія також додала, що їй було неабияк сумно, що вона не може розділити свято з доньками. До слова, Арабелла та Мірабелла через повномасштабну війну в Україні живуть у Великій Британії. Тим не менш, співачка вірить, що незабаром в країні знову буде мир, і вона нарешті возз’єднається з доньками.

“Я отримала багато зворушливих привітань від друзів, знайомих і шанувальників. Ваша підтримка дуже важлива для мене. Але серце болить, що мої донечки, Мірабeллa та Арабелла, цього року не зі мною. Вони в Лондоні, і, хоча зранку вже привітали мене і підняли настрій, я дуже сумую за ними. Я мрію про той день, коли зможу відсвяткувати день народження разом з доньками, у мирній і щасливій Україні”, – поділилася артистка.
Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *