“Історичний внесок у становлення України!”: Разумков потужно звернувся до українців. “Саме з цього дня”

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає, що нинішній склад парламенту зробить «вагомий історичний внесок» у становлення України.

Про це йдеться у його привітанні з нагоди 30-річчя Верховної Ради України.

«30 років тому, 15 травня 1990 року, почала працювати Верховна Рада УРСР XII скликання, яка пізніше стала Верховною Радою України І скликання. Саме з цього дня розпочався відлік роботи українського вищого законодавчого органу. Початок роботи цього парламенту був першим кроком до проголошення незалежності України. Вже тоді він ухвалював доленосні рішення, які окреслили розвиток нашої країни, як демократичної держави, у якій непорушними є права і свободи громадян, свобода слова, віросповідання та верховенство права», – зауважив Разумков.

У привітанні зазначається, що одними з перших державотворчих кроків стали закони «Про державний кордон України» від 4 листопада 1991 року та «Про громадянство України» від 8 жовтня 1991 року. У січні-лютому 1992 року постановами Верховної Ради було визначено державну символіку — Державний гімн, Державний прапор та малий герб України — тризуб.

«За п’ять років діяльності перший парламент прийняв понад 1 500 законодавчих актів. Але чи не найголовнішим здобутком було те, що 16 липня 1990 року Верховна Рада прийняла Декларацію про державний суверенітет України, а 21 серпня 1991 року – Акт проголошення незалежності України», – йдеться в привітанні.

«Попереду у нас багато завдань, і переконаний, що Верховна Рада України дев’ятого скликання зробить свій вагомий історичний внесок у становлення України», – заявив Разумков.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *