І де ви поділись. Савченко рознесла Гонтареву в Пух і прах. Від неї такого не чекали

Надія Савченко опублікувала новий допис у соціальній Мережі, в якому жорстко пройшлася по корупції в Україні. Подаємо її слова в оригіналі.

Корупція має прізвище. Слід Гонтарєвої.
Хочу звернути увагу суспільства на не медійне розпіарене правосуддя в Україні, а на щоденну рутинну процесуальну та юридичну роботу, в боротьбі із корупцією, яку проводять Віктор Шишкін та Юрій Кармазін в господарському суді міста Києва проти екс очільника НБУ Гонтарєвої.
Свого часу корупція Гонтарєвої в уряді при Януковичу і при Порошенку широко і медійно обговорювалася. Валерія Гонтарєва пограбувавши бютжет України і вивівши гроші в офшори через російські банки втекла до Лондону і все затихло.
Залишилася тільки тиха, вперта і наполеглива боротьба В. Шишкіна, Ю. Кармазіна та третіх осіб, які залучені до судового процесу, зі злочинами В. Гонтарєвої.
Третіми особами в судовому процесі є: Кармазін Ю., Домбровський І., Шишкін В., Купрій В., Тарута С., Дубінський О., Семенов О., “Сайт Гордона”, газета “Українська Правда”, Центр розслідування корупції та організованої злочинності (ОССRP).

Ще в 2016 році Сергієм Тарутою була опублікована незалежна доповідь “Гонтарєва. Загроза економічній безпеці України” (навожу фотокопії кому цікаво почитати)
Також зроблені О. Дубінським журналістські розслідування виходили в програмі “Горші” на телеканалі 1+1.
Про корупцію Гонтарєвої писали мало не всі найвідоміші ЗМІ України та світу.
Під НБУ виводили та очолювали акції протесту, із вимогами звільнити Гонтарєву, Вадим Рабінович та Євгеній Мураєв із політичною партією “За життя” .

І що зараз? Гонтарєва мала нахабство подати до суду на образу честі, гідності та ділової репутації! Зробила це не сама, а руками своїх офшорних фірм, кінцевим бенефіціаром яких вона є. Подала позов до суду на “Інститут права і суспільства”, засновниками якого є суддя Конституційного суду у відставці Віктор Шишкін, Народний депутат попередних скликань Юрій Кармазін, Голова Конституційного суду у відставці Іван Домбровський і підполковник СБУ у відставці Олег Семенов.
За час двох років судових тяжб із третіх осіб суд відвідали тільки Віталій Купрій і все!
А решта?! Де ЗМІ? Де Тарута, Дубінський, Рабінович? Ви ж свого часу всі заявляли про корупцію Гонтарєвої, її команди та президентів Януковича і Порошенка. Де ж ви зараз? Чим зайняті і чому покинули у рутинній боротьбі Віктора Шишкіна і Юрія Кармазіна самих?!

У нас часто так буває, коли політики борються із корупцією та корупціонерами заради піара тільки поки рвуться до влади, а коли дорвалися то з тими ж корупціонерами братаються і роблять корупцію разом!…
Н.С.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *